Tajemnice Salomona

Forum o magii, bez skrupułów ujawniamy mroczną stronę magii


#1 2011-07-02 10:06:53

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Witamy się

Cześć, jestem Julia. Trafiłam tu przez bloga Tajemnicy. Z reguły udzielam się jedynie na swoim wampirycznym forum i to nie za często ( czuję, że się oddalam, że tracę swoje miejsce ). W wampiryzmie siedzę od wczesnego dzieciństwa. Czasem piszę na ten temat. Aktualnie próbuję znaleźć swoje miejsce, ale póki co - nie widzę go. Nie wiem w którym momencie wszystko się skończyło. Mam 20 lat, pracuję.


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#2 2011-07-02 14:40:57

mihakie

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Witamy się

Witaj Julio u mnie na forum jesteś mile widziana. Ja w Wampiryźmie nie siedze zbyt długo więc może byś mogła podzielić się ze mną i innymi użytkownikami swoją wiedzą ??

Offline

 

#3 2011-07-02 20:35:53

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Witamy się

Zrobiłam to już w poście w dziale Wampiryzm. Artykuł, który wrzuciłam jest mojego autorstwa. Więcej na ten temat możecie znaleźć na moim blogu, gdzie staram się na luzie pokazać, jak żyje współczesny wampir, bez zbędnego upiększania.
Nt magii - często posługuję się w niej krwią oraz olejkiem różanym. Ale krew jest ważniejsza, stanowi symbol i karmę. Wolałabym, by nie była moja, jednak nie mając stałego, prawdziwego dawcy ( teoretycznie dawcę mam, ale daleko mu do ideału ) nie mam wyboru na zasadzie " jeśli się samemu czegoś nie zrobi, to inni schrzanią".


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#4 2011-07-02 22:36:22

J.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Witamy się

Hej Julio

Offline

 

#5 2011-07-03 13:06:28

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Witamy się

Salve ;>


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#6 2014-01-25 18:04:23

kruszyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Witamy się

witam milo i pozdrawiam.

Offline

 

#7 2014-09-15 11:41:54

malachtov.pun.pl

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-15
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Witamy się

A może zamiast wykorzystywać Salomona do tak niskich obrządków, z którymi nie miał nic wspólnego, przejeść na dobrą stronę mocy...?

Zapraszamy na forum o DUCHOWOŚCI "Malach Tov" (Anioł Stróż), na którym znajdziecie tematy oraz dyskusje poświęcone m.in. angelologii, filozofii, religiom, praktykom i doświadczeniom duchowym; a także poradniki dla amatorów duchowości, tematy z zakresu kultury i sztuki, dyskusje o kondycji człowieka i Ziemi.
Posiadamy rozbudowany dział "Literatura", dzięki któremu dzielimy się tytułami książek poświęconych interesującej nas tematyce.

Na naszym forum dbamy o dobrą atmosferę, przejrzystą formę, ale przede wszystkim o merytoryczne dyskusje - moderowane przez osoby doświadczone, wykształcone i oddane tematyce dyskursu.

Zapraszamy zarówno ekspertów, pasjonatów, osoby, które zechcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami duchowymi, lecz również osoby, które chcą nauczyć się czegoś nowego, które chcą rozpocząć poszukiwania duchowej drogi, które boją się zapytać, otworzyć i zmienić.

Uwaga! Forum "Malach Tov" nie jest kolejnym forum ezoteryczno-wróżbiarskim.. Po pierwsze, quasi-ezoterycy z sieci rzadko silą się na refleksję nad słowem "ezoteryka", nie wspominając o zapoznaniu się z jego definicją. Zapraszamy tych, którzy chcą dowiedzieć się, czym ezoteryzm jest w swojej istocie. Po drugie, na forum nie prowadzimy działalności wróżbiarskiej. Stanowczo odcinamy się od tego typu praktyk. Zapraszamy tych, którzy chcą dowiedzieć się, czym praktyki błędnie zwane wróżbiarskimi są naprawdę, a także jak wielką krzywdę robi się technikom, przedmiotom i osobom związanym z błędnie pojmowanym wróżbiarstwem.


Malach Tov - Filozofia, teologia i nauka w służbie duchowości.

Offline

 

#8 2015-01-07 11:04:10

Kiara

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witamy się

Witam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polscyfanatycy.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl www.vipshow.pun.pl www.grubaski.pun.pl www.dzikiekoty.pun.pl