Tajemnice Salomona

Forum o magii, bez skrupułów ujawniamy mroczną stronę magii


#1 2011-06-30 18:27:14

adam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-30
Posty: 1
Punktów :   

Ryt-egzorcyzm

Idąc zgodnie z duchem czasu
Ten krąg otwieram i przyzywam
Boginię i boga wicca
Oraz bogów pomocników
Boga ozyrysa i Boginię izydę
Przyzywam też 4 wiatry
Wodo przybądź
Powietrze przybądź
Ogniu przybądź
Ziemio przybądź
W te piękną noc
proszę was bogowie i 4 wiatry
o pomoc w pozbyciu się demona
lub
Na mocy Bogów i 4 wiatrów
Rozkazuje ci demonie odejść z tond
I zostawić ciało tego śmiertelnika
W imię bogów(tu podajecie) rozkazuje ci wyjść i odejść
W imię bogów nakazuje ci odejść
W imię Boga Ozyrysa i Bogini Izydy
Rozkazuje ci odejść
Niech się tak stanie

Potem na zakończenie
Idąc w przeciwną stronę ducha czasu ten krąg zamykam dziękuje Bogom i 4 wiatrom że byli tu przy mnie


II- inny ryt-egzorcyzm
Idąc zgodnie z duchem czasu
ten krąg otwieram i przyzywam
Boginię wicca i Boginię izydę
Przyzywam też
wodo przybądź
powietrze przybądź
ziemio przybądź
ogniu przybądź
1 wersja
Wznoszę do ciebie modły bogini
Byś swoją mocą tego demona odesłała
By ten demon znikł
lub
2 wersja
W imię bogini wypędzam cię z tego wymiaru
Odsyłam cię demonie do twego świata
Byś mnie nie nękał i nie nawiedzał
Byś odszedł z tąd rozkazuje ci
W imię bogini i 4 wiatrów
Rozkazuje ci odejść
Niech się tak stanie
Robimy to w kręgu z soli
Oto przykładowy ryt którego można użyć przy egzorcyzmach. A wy jakie znacie?
**Przy odprawianiu egzorcyzmów trzeba zachować ostrożność.
Nie należy okazywać strachu przy wypędzaniu jakichkolwiek bytów.
Trzeba być silnym emocjonalnie
I najlepiej przy kimś odprawiać egzorcyzmy lub znaleźć egzorcystę nie koniecznie musi być to ktoś z RK (religii katolickiej) może być to buddyjski, neopogański, okultystyczny itd...egzorcysta
To mój stary ryt jak jeszcze wierzyłem w istnienie bóstw. Choć najlepiej napisać samemu ma większą moc lub użyć ryt mniejszego pentagramu

Offline

 

#2 2011-07-01 19:02:40

J.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

"W imię bogów(tu podajecie) rozkazuje ci wyjść i odejść"

Mam pytanie, na jakich bogów można/dobrze jest się powoływać podczas takich egzorcyzmów?

Offline

 

#3 2011-07-01 19:27:15

Cohen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

J. na pewno na chrześcijańskiego, ma dużo imion, a każde to źródło mocy, na bogów egpiskich (ozyrysa - odpowiada za krainę cieni, ale także na innych, których niestety nie znam). Głównie chodzi, by użyć bóstw w pewnym sensie związanych ze światłem, albo krainą cieni w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Nie oprzemy się o hadesa, który jest w ogóle be Ozyrys jest sprawiedliwym i dobrym bogiem krainy cieni. O bóstwa życia i zwalczające jakieś zło. W chrześcijańskich wersjach możesz się oprzeć o np. Św. Patryka. Horus zwalczył zło - Setha i także go możesz użyć. Hmm w panteonie bóstw greckich nie widzę chyba takiego boga, możesz powołać się na Zeusa, który władał Ziemią i Niebiem, czyli i wszystkim co się na ziemi i niebie znajduje, jego światło może wypędzić mrok tego świata.  Oczywiście można użyć aniołów, bytów niebiańskich, albo w desperacji odprawić rytuał do "szefów demona", by go odwołali. Jednak wypędzanie światłem jest najprostsze i najpewniejsze. Jednak do wypędzania z gorszym efektem można użyć każdego boga, a najlepiej ich wezwać kilku.

Offline

 

#4 2011-07-02 00:06:18

J.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

O, dziękuję bardzo Już rozumiem.

Offline

 

#5 2011-07-02 20:38:42

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Ryt-egzorcyzm

Zaklęcia i rytuały to tylko widzialna manifestacja naszych działań, to teatr dla oczu. Polecam spróbować bez tego wszystkiego, tej całej otoczki fizycznej i słownej - WOLĄ. Silne pragnienie + energia włożona w życzenie = skutek.

Swoją drogą i tak uważam, że staropolskie, piękne i niezwykle obrazowe " Wypier....j " jest w stanie załatwić sprawę lepiej, niż egzorcyzmy właściwe. Przynajmniej przy nawiedzeniu się sprawdza.

Co do wypędzania ducha z osoby, są lepsze sposoby od egzorcyzmów. Osoba opętana MUSI to sama zwalczyć. Wprowadźcie ją w głąb jej własnej duszy ( na zasadzie "schodów prowadzących w głąb" ), a dalej co kto woli. Działa.

Ostatnio edytowany przez Julia (2011-07-02 20:41:08)


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#6 2011-07-02 22:38:55

J.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

A skąd masz taką praktykę z tym staropolskim, pięknym słowem i nawiedzeniem?

Offline

 

#7 2011-07-03 13:04:33

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Ryt-egzorcyzm

Mam praktykę w wielu sprawach. Mnie nic nie odważyłoby się nawiedzić, ani tym bardziej opętać ze względu na linie krwi. W każdym bądź razie mam własnego "demona stróża", z niższych kręgów. Kilka razy "fizycznie" uratował mi skórę, tam gdzie nie sięga moja siła - niestety, wyłączając działania nadnaturalne jestem zwykłą dziewczynką o strasznym spojrzeniu.
Miałam za to przyjemność zauważyć, że proste rozkazy działają o niebo lepiej od wyszukanych formułek. W tym przypadku "wypier....j" jest Słowem Mocy, zawierającym całą wściekłość, emocje, rozkazem. Dlatego zadziała lepiej niż formuły. Proste porównanie : "Wypier....j" jest jak strzała wystrzelona z kuszy umysłu, trafia i rozwala, podczas, gdy formułki zazwyczaj są "klepane", nie zawierają w sobie siły, mimo, że teoretycznie miały ją posiadać - bez odpowiedniego "wkładu emocjonalnego i energetycznego" to jest tak, jakbyście na demona dmuchnęli. No ;p


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#8 2011-07-06 08:34:06

Cohen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

O, widze, ze mamy zaawansowana osobe na forum. Toz to wszystko swieta prawda, duchy o niebo lepiej rozumieja proste rozkazy. Jednak jesli proste haslo nie zadziala, coz to nasz swiat i my tu rzadzimy, trzeba sie bronic

Offline

 

#9 2011-07-06 09:06:22

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Ryt-egzorcyzm

Jeśli chodzi o obronę - sól, sól, sól :> proste, a skuteczne. Warto mieć również poświęconą kredę. Nie ważne w jaki sposób, jeśli jest poświęcona ( nie tylko wodą święconą ) to można zamknąć się w kręgu i jest git. Kręgi zawsze działają, jeśli są dobrze narysowane.
Warto też mieć schowane kadzidło - białą szałwię. Można zrobić prościutki rytualik odganiający złe energie, a przyciągający dobre. Miód, mleko, wino. Rysujemy nimi na drzwiach, oknach i podłodze symbol, który sobie ustalimy ( krzyż, pentagram, heksagram ), na podłodze krąg kredą. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara poruszamy się po pomieszczeniu i okadzamy je ( można użyć do tego pióra, którym rozprowadzamy dym ) w tym samym czasie zapraszamy do kręgu jasne siły, a ciemne wypraszamy, powołując się na pieczęci na oknach, ścianach, itp. Po wszystkim dzwonimy 3 razy dzwoneczkiem, by zamknąć na amen drogę ciemnym siłom.


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#10 2011-07-06 15:54:46

Cohen

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ryt-egzorcyzm

Ja preferuję połączenie: Sosna + Werbena + Szałwia, taki miks wypędzająco-odstraszający
Trzy silne energetycznie zapachy, najlepiej z naturalnych składników, nie jakaś chemia, ale no cóż mieszkając w mieście...
Julio wysłałem Ci 2 prywatne wiadomości. Z góry dzięki za odpowiedź

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.historianaruto.pun.pl www.tbob.pun.pl www.everquest.pun.pl www.us5sosweetsboys.pun.pl www.gminanarew.pun.pl