Tajemnice Salomona

Forum o magii, bez skrupułów ujawniamy mroczną stronę magii


  • Index
  •  » Klątwy
  •  » Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

#1 2011-07-04 07:05:11

mihakie

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 9
Punktów :   

Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

W ciemności księżyca, nakryj stół suknem w jakimś ciemnym kolorze
. W rogach stołu (powinny być 4 ;-)) postaw czarne świece, jeszcze ich nie zapalaj, a pośrodku stołu powinno się znaleźć otwarte drewniane pudełko. Teraz na małym, płaskim kamieniu napisz od tyłu imię osoby, na którą pragniesz zesłać cień i cierpienie. Spluń nań. Włóż go do pudełka i zapal świece. Kiedy wszystko jest przygotowane, posyp pudełko niewielką ilością tytoniu, cykorii, melczu lub innym zielskiem. Teraz rzuć klątwę, możesz użyć tych słów:


Tako będziesz zmieniony w kamień
I wszystkie twoje myśli odwrócone zostaną
I po twej twarzy brzydota będzie kroczyć
I członki twe spoczną w trumnie
I odstąpi światło od twych oczu
I dom twó oraz ziemia twoja biednymi się staną i zepsutymi
I wszelkie jedzenie
smakowac ci będzie jak piołun
I bedziesz traktowany jako obcy przez
wszystkich ktorych spotaksz na drodze

I te wszystkie rzeczy trwać będą dopóki cie z nich nie uwolnię

Nakrywam ten stół i naznaczam ten kamień, spluwam na niego i ukrywam go,
Zapalam świece i tworzę tą trucizne
I przygotowuję tę klątwę na ciebie
W imię czterech płomieni
Których imiona to Ril Yut Sar i Lod
Które rozprawią się z tobą, jako z nimi się rozprawiono.


Nie zapomnij o tym aby świece same się do końca wypaliły. Teraz możesz pozbyć się wszystkich rzeczy (np. odnosząc je na miejsce) lecz kamień musi być trzymany blisko twego domu
dopóki nie wycofasz klątwy.

Offline

 

#2 2011-07-04 08:36:22

 Julia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-29
Posty: 12
WWW

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Eeee, to jest najgorsze? A Baron Samedi? Baron La Croix? Loa Guede to najpotężniejsze bóstwa i najstraszniejsze, przynależące do najsilniejszej magicznie obecnie religii - Voo Doo. Osobiście pracuję jedynie na Voo Doo i płacą mi za to niezłe pieniądze - http://allegro.pl/promocja-rytual-milos … 95813.html z tego, co zauważyłam, działa to lepiej od większości systemów, nie wspominając już nawet o magii luster, wszelkiej białej magii, itp.

Przykłady działań magicznych, prowadzących do powstania klątwy :

" Fetysze " - włosy, kości, kawałki ubrania, itd. ukradzione z grobu, zakopane pod progiem osobie której źle życzymy ( tu nawet nie potrzeba rytuału, bo wszystko, co zabrano z cmentarza, nawet najmniejszy kamyczek posiada moc i czasem prowadzi do manifestacji duchów )

Klątwa Barona Samedi - potrzebujesz zdjęcia osoby, którą chcesz przekląć. Na odwrocie rysujesz pieczęć Barona : http://www.mysticvoodoo.com/images/800p … di_svg.jpg , przygotowujesz ołtarz, czarne / fioletowe świece - ofiarujesz mu : cygara, rum. Prosisz o nawiedzanie w snach / co tam chcesz swoimi słowami, wymawiając po kilka razy jego imię. Efekt? Ofiara ma przerażające koszmary, a może być gorzej, zależnie od życzenia.

Należy pamiętać, że bóstwa Voo Doo, szczególnie Loa Guede bywają podstępne.
http://www.youtube.com/watch?v=C0oGQTP6lIw

Swoją drogą kamień w przypadku powyższego tekstu jest traktowany jak laleczka Voo Doo czy inna wanga ;p nieźle. Równie dobrze mogłaby to być np. figurka wycięta z papieru. Czasem się je stosuje, kiedy ktoś ma kłopoty, klątwę czy coś. Wszystko kieruje się na wangę, podczas gdy żywej osobie nic złego się nie dzieje.

Ostatnio edytowany przez Julia (2011-07-04 09:01:38)


" I have come for you and nobody can hear you scream, when I reach for you. "

Offline

 

#3 2011-07-04 16:30:31

mihakie

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-25
Posty: 9
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Przecież napisałem że "jedna z najgorszych" więc mogą być gorsze.

Offline

 

#4 2013-09-18 17:15:15

Bialawilczyca19

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Jaka klatwe rzucic aby sie zemscic :wkurzony

Offline

 

#5 2014-01-09 07:36:13

Delilah

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-09
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Przy okazji witam.Nie wiem narazie jak się tu poruszać.Szukam kogoś kto zna osobę która umie rzucac klątwy albo powie mi jak mam to zrobić by było skuteczne.Chodzi o dwie bardzo złe osoby.Próbuje sama i na pewno podziała bo jakie takie zdolności mam.Ale prosze o poradę i pomoc.

Offline

 

#6 2014-01-25 19:39:54

kruszyna

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Mihakie czy ten kamien musi byc duzy?czy klatwe rzuca sie wpelni ksiezyca i czy swiece  musza byc duze i czarne?czy zamiast pudelka moze byc drewniana szkatulka zamykana?prosze  odpisz

Offline

 

#7 2015-10-09 19:15:41

amarylis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Dziekuje wam za porady. I super ze znalazlam ta strone. Wyprobowalam z kamieniami z cmentarza. Chyba dziala Bo gosciowi upadl telefon i sie zepsul nie dziala mu 9 i nie moze wpisac pinu Poza tym poklocil sie z kolegami ze nie bedzie ich sponsorowal.

Juz jak wracalam z cmentarza i bylam kolo jego bloku podrzucic to stala karetka pod klatka obok. Ale mam ubaw musialam sie zemscic na debilu ktory mnie pare razy oszukal i wyludzil ode mnie pieniadze. Spotkalam ich przypadkiem jak mnie mama wyslala do sklepu. Dawno sie z nimi nie widzialam i wcale nie mialam ochoty ich widziec ale dzisiaj sie spotkalismy. Bezcenny widok patrzec na niego wkurzonego na popsuty telefon. Czekam na dalsze dzialanie klatwy haha. Ale dziala od razu

Kolejne dni
Nie wiedzie mu sie. Ludzie nie pooddawali mu kasy. Wiec chcial pozyczyc ode mnie 200 zl. Zlitowalam sie a na drugi dzien chcial 100 ale nie dalam.

Pisze mi smutne smsy napisalas miesiac temu ze pozaluje ze sie tak zachowywalem. Nie docenialem tego co mam bo latalem zabrany z tymi menelami spod sklepu i wiesz co zaluje bardzo glupio mi i przepraszam cie za to zaluje mialas racje wybaczysz mi to? Te ch.uje sie odwrocili i olali mnie. Jestem smieciem zwyklym bo nie szanowalem tego jestem skonczony. Wiecej juz o mnie nie uslyszysz zegnaj.

Nie wiem czy tak klatwa dziala. Mam dosyc tego czlowieka i jego problemow. Nie wiem czy dobrze zrobilam ze nie wiedzie mu sie bo nie mam zamiaru mu dawac mojej kasy. Ale tak bylo ciagle

Ostatnio edytowany przez amarylis (2015-10-14 11:59:35)

Offline

 

#8 2016-02-23 12:42:02

mikado2005

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2016-02-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Witam
Mam problem z dwoma sąsiadami jestem bezradna na policji dowiedziałam  się  że muszę mieć milion dowodów świadków żeby zrobić cokolwiek ręce opadają.
Zaciekawiła mnie klątwa z tymi kamieniami z cmentarza czy ktoś może mi opisać dokładnie co zrobić ?
To już ostatnia deska ratunku dla mnie jestem już bezsilna i przygnębiona całą sytuacją.
Będę wdzięczna za wszelkie porady.
mikado2005

Offline

 

#9 2016-08-06 14:12:53

amarylis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

nie wiem czy to działa ale trafił do więzienia

Offline

 
  • Index
  •  » Klątwy
  •  » Jedna z najgorszych klątw jakie można rzucić

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.roxoria.pun.pl www.ekstranaruto.pun.pl www.blackveilbrides.pun.pl www.l2fenix.pun.pl www.avril.pun.pl